You are currently viewing AYDER YAYLASI 14. KARDAN ADAM FESTİVALİ

AYDER YAYLASI 14. KARDAN ADAM FESTİVALİ

(15. KARDAN ADAM FESTİVALİNDE GÖRÜŞMEK ÜZERE)

Tur Tarihleri

Ayder Yaylası’nın vazgeçilmez eğlence garantili Kardan Adam Festivaline hazır mısınız?

Değerli Konuklarımız; sizleri güler yüzlü personelimiz eşliğinde sabah 08:30’da Çayeli Tur ofisimizin önünde karşılıyoruz. Bugün sizleri rüya rota bekliyor. Hayallerde yer alan Fırtına Deresi, Fırtına Vadisi ve Kaçkarlar tamda gideceğimiz rota. Turumuz için start verip Karadeniz Sahil yolunu takip ederek Ardeşen ilçesinden Kaçkarlara doğru dönüş yapıyoruz. Sol tarafımızdan akan dere meşhur Fırtına Deresi. Üzerinde iple karşıdan karşıya geçilerek yapılan adrenalin sporu Zipline , suyun içinde eğitmen eşliğinde bot içinde yapılan spor Rafting ile dillere destan olmuş muhteşem bir dere. Vadide kar manzarası eşliğinde büyüleyici yolculuğumuza devam ederek Ayder Yaylasına ulaşıyoruz.

Ayder Yaylasına varışımız ardından aracımızı belirlenen yere park ediyoruz. Transfer araçları ile festival alanına hareket ediyoruz. Her sene farklı programlar ile festivali yaşıyoruz. Bu yıl bizlere sunulan harika eğlence ve oyunlarla zirvede festival coşkusunu yaşıyoruz. Ayder Yaylasında bulunan restoranlardan dilediğiniz yerde yemeğinizi yiyebilir, manzaraya karşı çayınızı ve kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz yürüyerek Gelin Tülü Şelalesine çıkabilir keyifli gezinti yapabilir. Anılarınızda yer alacak özel kareler çekilebilirsiniz.

Tur programımızı tamamlamamız ardından Rize’ye hareket ediyoruz. Siz değerli konuklarımızı bir başka yayla turumuzda veya konaklamalı yayla turlarımızda ağırlamak üzere hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz. Her gün Yayla Turlarımız Mevcuttur. Sizleri bakir doğaya , huzurun kaynağı yaylalara bekliyoruz.